„Raganiška meilė“ („El amor brujo“)
Filmo režisierius: Francisco Rovira Beleta
Ispanija, 1967 m.
Trukmė: 102 min.

Raganiška meilė (isp. El amor brujo) yra 1967 m. pastatyta kino drama, kurią režisavo Francisco Rovira Beleta, pagal to paties pavadinimo kūrinį baletui, sukurtą kompozitoriaus Manuel de Falla. Tais pačiais metais buvo nominuotas Oskarui už geriausią užsienio filmą, taip pat dalyvavo 5-jame Tarptautiniame kino festivalyje Maskvoje.

Filme vaidina: Antonio Gades, La Polaca, Rafael de Cordoba, Morucha, Nuria Torray, Jose Manuel Martin, Fernando Sanchez Polack ir kt.

Kandela, pagrindinė Raganiškos meilės herojė baiminasi savo buvusios meilės Diego persekiojimo, nors ji ir matė jį mirusį, nužudytą kovoje. Iš tiesų išlikęs gyvas Diego, besislapstydamas nuo savo priešų, siekia pagrobti Kandelą ir išvykti su ja. Kandelą imasi ginti geras vyras Antonio, nuoširdžiai ją mylintis. Tai jausminga drama, kuri ne tik atskleidžia temperamentingus vyrų ir moterų ar vyrų-varžovų santykių aiškinimosi būdus, bet ir džiugina Flamenko šokio mylėtojų širdis jauno ir gražaus kaip pats dievas Antonio Gades herojaus šokiu.